BMW M5 Competition Package’nin ayrıntıları sızdırıldı

0

Yeni BMW M5‘in ne kadar etkileyici bir otomobil olduğunu anlatmaya gerek yok. Ancak bu performanslı otomobilin rakamları BMW’ye yeterli gelmemiş olacak ki aracın çok daha etkileyici Competition Package versiyonunu da zaman kaybetmeden ortaya koymaya hazırlanıyor. Bavyeralı üretici, yeni performanslı versiyonu henüz ortaya koymaya hazır değil belki ama Bimmerpost kullanıcıları sayesinde aracın ayrıntılarını şimdiden öğrenmiş olduk.

Competition Package ile birlikte fazladan 25 beygir ve 50 Nm tork ile toplam 625 beygir güce ve 800 Nm tork değerlerine ulaşan araç, bunlara ek olarak spor egzoz sistemi, daha sert süspansiyon sistemi ve yeni jantlara da ev sahipliği yapacak. bmw-m5-with-the-competition-package-9Artan performans rakamları ile birlikte 0-100 km/s hızlanması standart M5’ten 0.1 saniye hızlı olan Competition Package 3.3 saniyede bu hıza ulacaşak. Bu değer Mercedes-AMG E63 S’in de 0.1 saniye önünde .

Tüm değişiklikler gövdenin altında olmayacak tabi ki, Competition Package ile birlikte araçta siyah ayrıntılara yer verilecek. Siyah logolar, siyah ön ızgara ve siyah arka tampon ayrıntıları ile standart M5’ten ayrılacak.

Aracın sızdırılan görselleri ve teknik ayrıntılarının ardından BMW’nin de M5 Competition Package’yi yakın zamanda gün yüzüne çıkarmasını bekliyoruz.

 

 

 

 

Yazar hakkında

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Bir Cevap Yazın