2019 Uluslararası Yılın Vanı Ödülü Peugeot Partner’in oldu

0

Yeni Peugeot Partner birkaç hafta içinde gerçekleşmesi planlanan lansmandan hemen önce 2019 Uluslararası Yılın Vanı ödülüne layık görüldü. Yeni teknolojileri ile hafif ticari araç segmentindeki iddaisını arttıran yeni Peugeot Partner, 1992 yılından bu yana düzenlenen Uluslararası Yılın Vanı ödülünü alan 5’inci Peugeot van modeli.

İki farklı gövde tipiyle (4,40 metre ve 4,75 metre) üretilen Yeni Peugeot Partner; dinamik tasarım, akustik özellikler, ileri teknoloji, güvenlik donanımları ve zengin motor seçenekleriyle ile müşterilere sunuluyor. Sürüş güvenliğine katkı sağlayan ve birçok teknolojik çözümle donatılan Yeni Peugeot Partner, aşırı yük göstergesi ve kör nokta kamera görüşü sağlayan “Surround Rear Vision” olmak üzere segmentinde öncü iki önemli  yenilikle dikkat çekiyor.

Hafif ticari segmentinde Peugeot i-Cockpit® gibi son teknoloji mimariyi ilk kez kullanıma sunan Yeni Peugeot Partner, benzersiz bir sürüş deneyimi vaat ediyor. Her kullanıcı tipine uygun çözümler sunan Yeni Peugeot Partner, ister zorlu kullanım koşulları için geliştirilen Grip versiyonu, isterse de vaktinin büyük bölümünü aracında geçirenler için tasarlanan Asphalt versiyonu ile farklı kullanıcıların beklentilerini karşılamak için geliştirildi.

 

Yazar hakkında

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Bir Cevap Yazın