Aston Martin Vantage’den yeni teaser

0

Aston Martin, yeni nesil Vantage’nin yeni bir teaser görüntüsünü yayınladı. Vantage GTE yarış otomobili paylaşılan ilk görselde olduğu gibi örtülerle gizlenmiş.

Önceki görselde olduğu gibi aracın boydan boya uzanan LED stop lambaları bu teaser paylaşımında da gözler önüne serilmiş ancak bu sefer aracın yeni farlarını da görüyoruz. Standart versiyondan farklı olarak paylaşılan teaser görüntüsünde Vantage GTE modelini görüyoruz, bu modelde kullanılan devasa rüzgarlık ve yan aynalar da aracın sahip olduğu örtülere rağmen oldukça dikkat çekiyor.

Yeni modelin kaputunun altında nasıl bir motor olacağı henüz bilinmiyor ancak yeni Vantage, DB11’de de kullanılan çift turbolu AMG V8 güç ünitesinin yer alacağı söyleniyor. Bu motorun ürettiği 510 beygir ve 695 Nm torkun da yeni modele aynen taşınması bekleniyor. Model gamının en tepesindeki versiyonda ise 5.2 litrelik V12 motorun kullanılması muhtemel görünüyor.

Yakın zamanda tanıtılacak olan araç ile ilgili daha fazla ayrıntılı bilgiye önümüzdeki günlerde ulaşmayı umuyoruz.Aston-Martin-Teaser-

 

Yazar hakkında

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Bir Cevap Yazın