Ipone motosiklet madeni yağları Türkiye pazarına giriş yapıyor

Ipone, motosiklet madeni yağları konusunda Türkiye pazarındaki faaliyetlerini arttırıyor. Dağıtım ağını yenileyen Ipone, Fransa’da üretilen yağ ve bakım ürünlerini Türkiye’deki motosiklet tutkunlarına tedarik etmeye başlıyor.

“Passion First” (Önce Tutku) sloganı ile Türkiye pazarına adım atan Ipone, motosiklet tutkunlarını hedefliyor. Çilek kokulu Katana, Samourai spor serisi yağları ve 2 zamanlı motosikletler için kullanılan yağ kutularındaki ölçekler ile de müşterilerine kolaylık sağlıyor.

Ipone’un bakım ve koruma serisi Careline; Motosiklet, Zincir, Motor, Lastik ve Sürücü bakım ürünleri olarak 5 farklı ürün grubundan oluşuyor. Careline koruma serisi, verimli ve kolay kullanımlı ürünleri ile motorunuzu koruyor, temizliyor ve parlatıyor.

Ipone’un bir diğer özelliği yarışçıların kullandığı ürünleri son kullanıcılarından da satın alabilmesi. Ipone; Dakar, World Superbike, Endurance ve MX GP yarışlarında boy gösterirken RedBull ile Moto GP’nin alt serisi olan Rookies Cup’da işbirliği yapıyor. Ipone ürünleri teknik olarak profesyonel takımlar ve sporcular tarafından farklı parkur ve şartlarda test ediliyor. Yarışçılardan gelen geri dönüşler doğrultusunda ürünlerin gelişiminde daha verimli aşama kaydediliyor.

İlginizi Çekebilir Posts

Next Post

Bir Cevap Yazın