Makyajlanmış BMW 5 serisinin dış görselleri sızdı

Fotoğrafı sızdırılan makyajlı BMW 5 Serisi’nin sızdırılan resimlerini incelediğimizde ön ve arka kısımda makyajla gelen değişiklikler olduğunu görüyoruz.

Makyajlı BMW 5 Serisi’nde ilk bakışta gördüğümüz değişiklikler daha geniş böbrek formundaki ön ızgaralar, daha keskin farlar ve yeni stop lambaları oldu. Yeni model amblemi ise daha uyumlu ve modern tasarımıyla arka tarafı tamamlamış.

Makyajlı 2021 BMW 5 Serisi’nin makyajlanmış ön taraftaki gündüz aydınlatmaları 2 adet hokey sopası şekline benziyor. Önceki nesline göre ön ızgara biraz daha büyük bir yapıya bürünmüş ve iki parçadan ziyade tek bir bütünmüş gibi duruyor.Selefine göre ön kaput ve tamponunun değişikliğe uğramadığını görüyoruz. Sadece yeni farlar ile uyumlu olması için yeniden tasarlanmış.

Arka kısıma doğru geçecek olursak arka tamponunun köşeleri daha belirgin bir tasarıma kavuşmuş. Makyajlı BMW 5 Serisi’nin difüzörü de arka taraftaki sportif görünümü devam ettirmesi için uyumlu olmuş. Arka stop lambalarının yeni bir tasarım olduğu dikkatimizi çekmişti. Diğer nesillerine göre daha farklı bir yapıda ve dikkatli bakınca daha keskin köşeli, hafif kırılmış yapıda duruyor. Bagaj kapağı da göze farklı geliyor.

Yeni arka stoplarının tasarımına bakacak olursak BMW’nin kendine has L şeklindeki tasarımına sahip ancak içi oyulmuş hokey sopası şeklinde yer alıyor.

 

 

İlginizi Çekebilir Posts

Next Post

Bir Cevap Yazın