Netflix’in ‘Hızlı ve Öfkeli’ animasyon dizisinden ilk fragman

0

Hızlı ve Öfkeli serisi gün geçtikçe büyürken, Netflix de kendi ‘Hızlı ve Öfkeli’ animasyon serisinin ilk fragman videosunu yayınladı.

Hızlı ve Öfkeli: Casus Yarışları olarak adlandırılan dizi, Dreamworks tarafından yapılacak. Yayınlanan fragmanda, bir çift otomobilin ABD’de (muhtemelen Los Angeles) bir nehir yatağında yarıştığını görüyoruz. Öne çıkan araçların ise tıpkı GTA oyunlarında olduğu gibi gerçek hayattaki araçları hatırlatacak şekilde biçimlendirilmiş uydurma araçlar olacağını söyleyebliriz.

Hızlı ve Öfkeli: Casus Yarışları, filmden alışkın olduğumuz oyuncu kadrosuna sahip olmayacak. Bunun yerine, kahramanımız Dominic Toretto’nun genç kuzeni Tony olacak. Genç Tony, bir grup arkadaşı ile birlikte seçkin bir yarış organizasyonuna sızmak isteyen hükümet kurumu tarafından görevlendirilmiş. Ancak bu organizasyonun altında otomobil yarışlarından ziyade ‘dünyaya hükmetme’ gibi çok daha büyük bir hedefi olduğu ortaya çıkacak.

Yeni animasyon serisi Tim Hedrick, Bret Haaland, Vin Diesel ve Chris Morgan tarafından ortaya koyulmuş. Netflix, animasyon serisinin bu yıl piyasaya sürüleceğini söylemekten başka henüz net bir tarih vermedi.

Hızlı ve Öfkeli, televizyon dünyasına da adım atarken, serinin ilk yan filmi olan Hızlı ve Öfkeli: Hobbs & Shaw da yakın zamanda gösterime girecek. Dwayne Johnson Jason Statham’ın başrollerini paylaştığı aksiyon dolu bu film 2 Ağustos tarihinden itibaren sinemalardaki yerini alacak.

Yazar hakkında

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Bir Cevap Yazın