Yeni nesil Citroen C4’ün yeni tasarımı ortaya çıktı

Kompakt hatchback segmentinde çıkış yapmaya hazırlanan Citroen, C4 modelinin yeni halini tanıtmaya hazırlanıyor. Yeni elektrikli ë-C4 ve yeni C4 modelleriyle SUV pazarında yakaladığı performansı kompakt hatchback segmentinde de sürdürmeyi hedefliyor.  Yeni C4, motor seçenekleri olarak elektrikli, benzinli ve dizel olmak üzere üç farklı alternatif ile müşterilerinin karşısına çıkacak.

Yeni elektrikli ë-C4; C5 Aircross SUV Hybrid, Ami, ë-Jumpy ve ë-SpaceTourer modellerinin ardından Citroën markasının elektrikliye geçiş stratejisinin beşinci modeli olarak yollara çıkıyor.

Yeni elektrikli ë-C4 ve yeni C4 özgün tasarımıyla ait olduğu segmente tamamen yeni bir soluk getiren yeni bir konsept. Yenilikçi ve iddialı tasarımıyla modern bir duruş sergileyen yeni elektrikli ë-C4 ve yeni C4; SUV sınıfına özgü tasarım öğelerini bir hatchback otomobilin zarif ve dinamik karakteri ile harmanlıyor. Aerodinamik ve akıcı hatlarıyla Citroën markasına özgü bir tarz ortaya koyarken aynı zamanda markaya yeni bir kimlik de kazandırıyor. Kaliteli malzemelere bezenen ileri teknoloji ürünü; iç mekan, huzur, konfor ve modernlik kavramlarını karşılıyor.

Yeni elektrikli ë-C4 ve yeni C4, Citroën Advanced Comfort® programının uygulanması sayesinde son derece konforlu ve çok yönlü bir yapı kullanım sunuyor. Progressive Hydraulic Cushions® süspansiyon yol ve sürüş konforu sağlarken, Advanced Comfort koltuklar kabin içi konforu arttırıyor. Geniş ve ferah bir yaşam alanı, kullanım konforu ve günlük hayatı kolaylaştıran yardımcı teknolojiler kabin içi konfor özelliklerini tamamlıyor. Yeni elektrikli ë-C4’de sunulan ë-Comfort ise sessiz ve akıcı sürüş özellikleri ile tamamlanıyor.

Yeni C4 ve %100 elektrikli ë-C4 ile ilgili daha ayrıntılı bilgi 30 Haziran 2020 tarihinde paylaşılacak.

 

İlginizi Çekebilir Posts

Next Post

Bir Cevap Yazın