Yeni nesil Renault Fluence kamuflajlı olarak görüntülendi

6

Yeni nesil Renault Fluence’a ait olduğu iddia edilen bazı casus çekimler, Fransız otomobil dergisi Auto Moto tarafından paylaşıldı. Renault’un Clio, Captur ve Kadjar gibi modellerinde gördüğümüz yenilenme süreci, Talisman ve yeni Megane ile devam etmekte.

yeni-renault-fluence-2016-kamuflajli-5Bu yüzden Fluence modelinde de bir yenilenme uzun süredir bekleniyordu. Eskiden olduğu gibi Megane ile aynı platform üzerine geliştirilen otomobilin üzerindeki yoğun kamuflaj fikir edinmemizi büyük ölçüde engelliyor. Fakat aşağıdaki bağlantıya tıklayarak yeni Renault Fluence’ın nasıl görünebileceği hakkında daha iyi bir fikir edinebilirsiniz.

Yeni Renault Fluence ne zaman tanıtılacak diye sorarsanız, bizim tahminimiz 2016’nın ilk yarısı.

Yazar hakkında

Mertcan Aytar

En büyük hobisi otomobiller olan bir makine mühendisliği öğrencisi

6 yorum

  1. Ne Fluence’ı kardeş sizin neyin kafasını yaşıyorsunuz Allah aşkına. Ne biçim habercilik yapıyorsunuz. Renault’un Fluence üretimini sonlandırıp yeniden Megane Sedan’ın üretimine Türkiye’de başlayacağını duyurdu. Fotoğraftaki araçta Fluence değil yeni Megane Sedandır. 7 yıl aradan sonra Oyak Renault Türkiye’de yeniden Megane’nin üretimine başlayacak. Bunu Ocak ayında yapacakları basın toplantısıyla da açıklayacaklar. Fluence asla bir Megane Sedan olmamıştı zaten ve asla da olamayacaktır. Megane Fluence’den daha kaliteli ve güvenilir bir araç kaanatimce. Hayırlı olsun Oyak Renault ve Türkiye’ye

    • Merhaba,

      Bu haber yayınlandığında Fluence üretiminin sonlandırılacağına yerine Megane Sedan’ın geleceğine dair bir haber yoktu ortada. Lütfen habere yorum yapmadan önce tarihine bakınız.

  2. Merhabalar. Renault önümüzdeki yıl Fluence’ın üretimini sonlandırıp Bursa’da yeniden Megane Sedan’ın üretimine başlayacağını açıkladı. Allah aşkına. Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz. 3 yaşındaki çocuk bile sizden iyi habercilik yapar. Birazcık araştırında öğrenin işinizi ben mi size öğreteyim.

  3. Merhabalar. Bu haber Renault tarafından yaklaşık iki gün önce açıklandı. Madem bu haberle ilgili bilginiz var Türkiye’yi bu kadar yakından ilgilendiren bir haberi paylaşında insanları bilgilendirin. Ayrıca otomobil dünyasında birçok yeni gelişme oldu bunun içinde hem yeni haberleri tüketici ile paylaşın hemde sayfanızı güncelleyin. Bunu da ben mi size öğreteyim. Ben editör olsam sizden iyi habercilik yaparım. Bunu da ben mi size öğreteyim Allah aşkına.

Bir Cevap Yazın