2019 Volkswagen T-Cross tanıtım gününü bekliyor

0

Tanıtımına sadece günler kalan Volkswagen T-Cross için Alman üretici, yeni modeli neredeyse tamamen ortaya koyan bir teaser yayınladı.

Yeni T-Cross 25 Ekim’de görücüye çıkacak. Yeni model tanıtılana kadar ise bu 19 saniyelik ön tanıtım videosu ile idare etmek zorundayız. Paylaşılan video, SUV modelin iç ve dış tasarımında birçok detayı ortaya koyuyor. Birçok teaser görüntüsüne göre çok daha açıklayıcı olan videoda, aracın LED ön ve arka aydınlatma grubunu tüm çıplaklığıyla görebiliyoruz. Bu görüntüler ile birlikte T-Cross’un stop lambalarının yatay bir şeritle birleştirildiğine de tanık oluyoruz.

Beklendiği gibi çok sayıda kişiselleştirme seçeneği sunacak olan modelde, videoda yer alan iki renkli alaşım jantlar da bu durumun kanıtı niteliğinde.4738c64d-2019-vw-t-cross-2Yeni modelin içerisine geçtiğimizde ise yüksek donanım paketlerinde dijital gösterge tablosuna ve büyük merkezi bilgi-eğlence sistemi ekranına ev sahipliği yapacağını görüyoruz. Yeni Polo’da olduğu gibi T-Cross’da ön konsolda geniş bir renk yelpazesi sunacak. Kumaş ve suni seri karışımı koltuklar da yine seçenekler arasında olacak.

T-Cross, iç bölümde altyapısını kullandığı Polo ile büyük benzerliklere sahip. Bilgi-eğlence ekranının konumlandırılmasının yanı sıra klima kontrolleri de yine hatchback model ile benzerlik taşıyor.

İç mekan tasarımında olduğu gibi motor yelpazesini de Polo’dan alması beklenen T-Cross, diğer Volkswagen logolu SUV modellerin aksine dört tekerlekten çekiş sistemine ise sahip olamayacak.

Yazar hakkında

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Bir Cevap Yazın