Audi’nin yeni konsepti Detroit Fuarı öncesi günyüzüne çıktı

0

Audi-Crossover-Concept-3[2] Audi-Crossover-Concept-2[2]
ABD’nin otomotiv endüstrisinde çok önemli bir yeri olan Detroit şehrinde 13-26 Şubat tarihleri arası düzenlenecek Uluslararası Kuzey Amerika Otomobil Fuarı (NAIAS) öncesinde, tanıtılması muhtemel yeni modeller ve konseptlerle ilgili haberler üreticilerin medya sitelerinde yer almaya başladı.

Audi‘den gelen haberde Compact Crossover Concept isimli modelin ilk görüntülerine yer verilmiş. Tasarım görsellerinden de görülebileceği üzere yakında tanıtılacak 2015 model TT‘den izler taşıyan konsept modelin iç tasarımında da TT ile ortaya çıkan yeni çizgilere ve gösterge paneline yer verilmiş. Ayrıca Audi’nin kısmen arazi kabiliyetleri bulunan Allroad modellerinden alıntınan plastik tamponlar, çamurluklar ve marşpiyel gibi ayrıntılar bu aracı tam da yeni TT’nin Shooting Brake türevi sıfatına uygun kılıyor.

Üzerindeki parçalarla da üretim modeline yakın olduğun belli eden Compact Crossover Concept, aracın arka çamurluklarının yanı başında görünen e-tron yazısıyla da hybrid güç sistemine sahip olacağının sinyallerini de veriyor. Daha detaylı ve kesinleşmiş bilgileri fuarın başlamasıyla birlikte ilerleyen günlerde aktarıyor olacağız…

Audi-Crossover-Concept-1[2] Audi-Crossover-Concept-4[2]

Yazar hakkında

Bir Cevap Yazın