BMW 4 Serisi Convertible için M Performance dopingi yolda

0

BMW AG, M Performance parçalarıyla donatılmış 4 Serisi Convertible modeline ait bir dizi fotoğrafı bizlerle paylaştı. Her zamanki gibi resmî tanıtımdan önce çok fazla detay paylaşmak istemeyen BMW, yayınladığı fotoğraflarla birlikte 4 Serisi Coupe’de sunulan M aksesuarlarıyla paralel bir değişim yaşanacağını gösterdi. (4 Serisi Coupe – M Performance fotoğraf galerisine buradan ulaşabilirsiniz.)

4mc3

Yani, M Performance adı altında gelecek olan aksesuar paketinde; karbonfiber ön tampon altı rüzgarlık, revize edilmiş marşpiyeller ve arka difüzör, siyah renkli radyatör ızgarası, karbonfiber dış dikiz aynası kapakları, 18 ile 20 inç arasında değişen jant opsiyonlarını görebiliriz. İç mekanda da; daha sportif bir direksiyon simidi, karbonfiber kabin içi süslemeler, alüminyum pedallar ve karbonfiber vites topuzu gibi performans vurgusu yapan değişimler söz konusu.

4mc4

Görünüm haricinde, M Performance güç kiti ile birlikte gelmesi beklenen +34 bg güç ve +50 Nm tork da paketin sahip olduğu sportif görünümün içini dolduracaktır.

Yazar hakkında

Bir Cevap Yazın