BMW M4 Convertible Edition 30 Jahre ortaya çıktı

0

BMW M Departmanı, üstü açık M versiyonların otuzuncu yılını ‘M4 Convertible Edition 30 Jahre’ ile kutluyor. Bu özel versiyonun üretimi 300 adet ile sınırlı olacak.

Macao Mavi ve Mandarin II Uni Sarı olmak üzere iki farklı renkte tercih edilenilen bu  özel M4 Convertible, BMW Individual High Gloss Shadow donanım seçeneğinde sunulan siyah renkli ön ızgara, yan havalandırma ve M4 logosuna sahip. Araç ayrıca yine Orbit grisi koyu renkli özel 20 inçlik jantlarla donatılarak standart modelden ayrılmış. BMW-M4-10Farklı tasarım aracın içinde de devam ediyor. Macao Mavi dışında siyah ve beyaz olarak da tercih edilebilen iki renkli spor koltuklar, bu renklerle kontrast oluşturan dikişlerle süslenmiş. Ayrıca sunulan özel zemin paspasları, karbon fiber döşemeler ve “30 Jahre Edition” kapı eşiği plakaları ile aracın özel bir model olduğu her yerde hissettirilmiş. Ayrıca yolcu koltuğunun karşısında aracın kaçıncı üretim modeli olduğu da tıpkı M3 Edition 30 Jahre’de olduğu gibi belirtilmiş.

M4 Concertible Edition 30 Jahre, M Competition paketine ek olarak daha direkt direksiyon oranı, Adaptif M Süspansiyon ve standart versiyondan 20 beygir daha fazla (450 beygir) güç üreten 3.0 litrelik 6 silindirli TwinPower Turbo motor ile birlikte geliyor. Yeni versiyonda ayrıca Aktif M Diferansiyel ve M Sport egzoz da bulunacak.

Yazar hakkında

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Bir Cevap Yazın