CLS-Serisi için hazırlanan Sport ve Night paketleri tanıtıldı

0

Mercedes-Benz, makyajlı CLS modeli için hazırladığı Sport ve Night ismindeki iki yeni paketini tanıttı. Sport paketinde, çift kollu ve Himalaya grisi rengindeki 18 inç’lik jantların yanısıra farklı tasarımlara sahip 19 inç’lik jantlar da opsiyonel olarak tercih edilebiliyor.

CLS-Serisi Sport Paketi

CLS-Serisi Sport Paketi

Ayrıca ekstra para ödemeden konfor ayarlarıyla birlikte tercih edilebilen, doğrudan kontrollü spor süspansiyon seçeneği de Sport paketine dahil edilmiş. Paketin içerdiği diğer özellikleri ise; kaliperlerine “Mercedes-Benz” yazısı işlenmiş daha büyük ön fren diskleri ve çift çıkışlı paslanmaz çelik egzoz uçlarına sahip yeni bir egzoz sistemi şeklinde belirtebiliriz. Sport paket, CLS500 ve AMG haricinde bütün versiyonlar için satışa sunulacak.

CLS-Serisi Sport Paketi

CLS-Serisi Sport Paketi

Night paketinden bahsedecek olursak; pakette, iki farklı tasarıma sahip 18 inç alüminyum jantlar ile yine iki farklı tasarıma sahip 19 inç alüminyum jantlar arasından tercih yapılabiliyor. Ayrıca dış kısmı parlatılmış siyah renkteki dikiz aynaları, karartılmış arka camlar ile siyah renkli arka difüzör, ön tampon altı rüzgarlık ve radyatör ızgarası da Night paketi ile gelen yenilikler arasında.

CLS -Serisi Night Paketi

CLS -Serisi Night Paketi

CLS-Serisi night Paketi

CLS-Serisi night Paketi

Night paketi, CLS500 ve CLS500 4Matic ile standart olarak sunulurken diğer versiyonlar için AMG paket opsiyonu ile birlikte tercih edilebilecek.

Yazar hakkında

Bir Cevap Yazın