Fiat Egea Sedan’a yeni donanım seçeneği

0

Lansmanından bu yana gerek ülkemizde gerekse yurtdışı pazarlarda başarılı bir satış grafiği sergileyen ve Türkiye’nin en çok tercih otomobillerinden biri olan Fiat Egea Sedan’a, “Lounge Plus” adında yeni bir donanım seviyesi eklendi. Egea Sedan’ın model yelpazesinde en üst noktaya konumlandırılacak olan Lounge Plus donanımı, özellikle bireysel müşterilerin beklentileri göz önünde bulundurularak geliştirilmiş. Egea Sedan’ın kompakt sınıf sedan rekabetinde elini güçlendirmesi için sunulan Lounge Plus donanım seviyesine sahip Fiat Egea Sedan, 80 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Başarılı satış rakamlarına sahip Fiat Egea Sedan’da, yeni donanım seviyesi ile birlikte kalite ve konfor hissi arttırılmış. Yeni donanım seviyesi Fiat’ın ürün yelpazesinin en üst noktasında konumlandırılacak.

HyperFocal: 0

Lounge Plus donanım seviyesiyle birlikte, tıpkı Egea Hatchback ve Egea Station Wagon’un Lounge Plus donanım seviyesindeki gibi, projeksiyon tip farlar ve LED gündüz farları artık standart olarak sunuluyor. Karartılan arka camlar da yeni donanım ile birlikte gelen yeniliklerden biri. Fiat Egea Sedan Lounge Plus’taki en büyük yenilikse, yaşam alanında gerçekleşiyor. Daha kaliteli ve yumuşak dokulu malzemelerle geliştirilen yeni kokpit tasarımıyla birlikte, 7 inç boyutundaki dokunmatik tablet ekranlı multimedya sistemi Egea Sedan Lounge Plus’ta yerini alıyor. Kapı içlerinde mat siyah malzemelere yer verilirken, kokpit, direksiyon kumanda grubu ve vites körüğü çevresindeki krom detaylar ile kalite algısının arttırılması hedeflenmiş. Koltuk döşemelerinde kullanılan süet-kumaş kombinasyonu ile iç mekanda sunulan konfor arttırılmış.

Feat Egea Lounge Plus-3Tek bir USB bağlantısıyla Apple iPhone modellerinin multimedya sistemi ile entegre olmasını sağlayan Apple CarPlay destek fonksiyonu, Fiat Egea Lounge Plus versiyonunda standart olarak sunuluyor., iPhone’un sahip olduğu arama, mesaj, müzik çalar, harita ve navigasyon özellikleri 7 inçlik tablet ekrana yansıtılabilirken iPhone’un sahip olduğu haber akışı, e-kitap gibi birçok uygulama da ekran üzerinden yönetilebiliyor.

Fiat Egea Sedan’ın Lounge Plus donanım seviyesi, 6 ileri tork konvertörlü otomatik şanzımanla kombinlenmiş 1.6 E-Torq 110 HP benzinli motor ve çift kavramalı DCT şanzıman seçeneğinin de sunulduğu 1.6 Multijet motorla tercih edilebiliyor. Fiat Egea Sedan Lounge Plus, 80 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla otomobilseverlerin beğenisine sunuluyor.

Yazar hakkında

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Bir Cevap Yazın