Fiat Egea’ya yeni donanım seviyesi “Mirror”

0

Fiat, Egea ailesinin hatchback, sedan ve station-wagon modellerine Mirror adı verilen yeni bir donanım seviyesi ekledi.

WhatsApp Image 2018-11-21 at 21.42.03İtalyan otomobil üreticisine göre Egea Mirror, “bilgi-eğlence sistemlerinde en son trendleri arayanları” hedefliyor. Egea Mirror, 7 inç boyutundaki ekrana sahip Uconnect bilgi-eğlence sistemi Apple CarPlay ve Android Auto bağlantı sistemilerini içinde barındıracak.

WhatsApp Image 2018-11-21 at 21.42.03(1)Ürün gamına yeni eklenen “Dinamik Mavi” ve “Toscana Yeşili” seçenekleriyle farklılaşan Mirror’a özgü olarak krom ayna kapakları, krom cam çıtası ve B sütununda modele özel Mirror logolu Egea Sedan, Egea Hatchback ve Egea Station Wagon’da ön plana çıkıyor. 17 inç boyutundaki elmas kesimi jantlarla donatılan Mirror’da geri görüş kamerası da standart olarak sunuluyor. Mavi renkli iç döşemeler de Egea Mirror ailesini farklılaştırıyor.

Türkiye’de 2019 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulacak Mirror donanım seviyesine sahip Fiat 500 ailesinin üyelerinde ise Egea modellerinde olduğu gibi Dinamik Mavi karoser rengi, krom ayna kapakları ve cam çıtaları, modele özel Mirror rozetleri ve mavi tonlu iç mekana yer veriliyor.

Yazar hakkında

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Bir Cevap Yazın