Honda Civic, 2019 model yılı için güncellendi

0

2019 Honda Civic Sedan ve Coupe modelleri, yeni model yılı için çeşitli tasarım ve içerik güncellemeleri aldı. Yeni Sport donanım paketini de beraberinde getiren bu makyaj operasyonunda tüm versiyonlar Honda Sensing teknolojisine kavuşurken hem içerde hem de dışarda küçük tasarım yeniliklerine de yer verilmiş.

Yenilenen Honda Civic, ön bölümde karartılmış ön farlara, ızgara üzerinde yer alan parlak siyah renkli çıtaya ve tamponda yeni krom elemanlara kavuşmuş. Aracın LED lambaları da daha geniş ve uzun bir görüş için elden geçirilmiş. Araçta yapılan güncelleme üç yeni gövde rengini de beraberinde getiriyor. Platin İnci Beyaz renginin dışında sadece sedan versiyon için Eriyik Lava İnci ve ülkemizde satışa sunulmayan coupe için sunulan Tonik Sarı İnci renkleri de palete eklenmiş.16cd8eea-2019-honda-civic-coupe-1İç bölüme geçtiğimizde ise Sport paketi ile birlikte kırmızı göstergeler, deri kaplı direksiyon simidi ve vites topuzunun dışında sportif alüminyum pedallar geliyor. Ayrıca bu pakette yapay deri ve kumaş karışımı koltuk döşemeleri de müşterileri bekliyor olacak. Güncellenen modelde 7 inçlik dijital gösterge paneli de standart olarak sunulacak.

Teknolojik olarak da gelişen model otomatik far sistemine sahip Honda Sensing teknolojisi dışında otomatik Brake Hold sistemini içinde barındıran elektronik park frenine ev sahipliği yapacak.

Yenilenen modelin motor seçeneklerinde ise bir değişiklik olmasını beklemiyoruz.

 

 

 

Yazar hakkında

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Bir Cevap Yazın