Hyundai H350’nin “okul servisi” versiyonu satışa sunuldu

5

Nisan ayı başından itibaren Hyundai H350 hafif ticari araç ürün ailesini Bursa tesislerinde üretmeye başlayan Karsan, araçların Türkiye’deki satışına başladı. H350 ticari araç ailesinin okul servisi versiyonu da şimdi yollarda. Arkadan itişli (RWD), 6 ileri manual şanzumanlı araçlar 150bg ve 170bg gücünde iki farklı motor seçeneği ile 16 kişilik yolcu kapasitesi sunuyor.

H350_38Pazarın en yenisi H350 okul servisleri, çocuklarımızın güvenli ve konforlu ulaşımı için geliştirildi. Hyundai’nin Dünya’da üst sıralara yerleşen teknolojisi ve tasarımı ile yüksek dayanımlı malzemeler kullanılarak Karsan güvencesi ile üretilen H350’ler, kullanıcılarına ekonomik fayda, üstün performans ve manevra kabiliyeti yanında, sessiz ve konforlu seyahat imkanı veriyor.

H350_39H350’lerde şerit takip sistemi, ani fren desteği ve uyarısı, yokuş kalkış destek sistemi, savrulma ve devrilme önleyici sistemler, elektronik fren ve denge kontrolü sistemleri bulunuyor. H350 okul servisleri sıkışma korumalı otomatik kapı, otomatik basamak, kamera ve gözetim sistemi, güvenlik sensörleri ve uyarıları, üç nokta emniyet kemerli koltuklar ile sunuluyor.

10 yıl paslanmazlık ve 3 yıl sınırsız km garantisi sunan Hyundai H350 minibüsler rekabetçi bakım maliyetleri ve düşük yakıt tüketimi ile kullanıcılarına güven verirken, geniş/ferah iç hacmi, panoramik camları, rahat koltukları ve fonksiyonel donanımlarıyla da öğrenciler için konforlu yolculukların adresi olacak.

Karsan sınırlı sayıda Hyundai H350’yi, lansmana özel ücretsiz hız sabitleyici özelliği ile 20.000 TL’den, 20 ay, yüzde 0 faiz imkanı ile satışa sunuyor.

Yazar hakkında

5 yorum

  1. yasin KABLAN on

    Sn.hyundai yöneticileri sizleri ilk başta tebrik ve teşekkür etmek istiyorum, h350 gibi bir araç ürettiğiniz için.H350 almak istiyorum.Aracı internet üzerinden ve ORDU bayinizde inceledim memnun kaldım,aracın bana göre tek kusuru rakiplerine göre kısa olması.Son olarak uzun şasesi üretilecekmi ve TOKAT`ta bayi açılacakmı eğer bayilik açma düşünceniz yoksa açmanızı tavsiye ederim satışlarınız tavan yapar saygı ve sevgiyle hayırlı işler ,hayırlı günler dilerim.

Bir Cevap Yazın