Jeep Renegade’ye Premium donanım seviyesi

0

Arazi araçlarının tecrübeli markası Jeep’in kompakt Renegade modeli yeni  donanım seçeneği ile müşterilerin beğenisine sunuldu. Model yelpazesinin yeni üyesi Renegade, Longitude Premium donanım seçeneğiyle, yüksek konfor, güvenlik ve teknolojik unsurları bir arada sunarak dikkatleri üzerine çekmeyi hedefliyor.

Jeep markasının daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan ve kompakt SUV pazarının en başarılı modellerinden birisi olarak kabul edilen Renegade, yepyeni bir donanım seçeneği Longitude Premium’a kavuştu. Yeni donanım seviyesinde, Yokuş Kalkış Destek Sistemi, Elektronik Devrilme Önleme Sistemi gibi yüksek seviye güvenlik ekipmanlarının yanı sıra 5 inçlik dokunmatik ekrana sahip multimedya sistemi, elektrikli sürücü koltuğu, elektronik iklimlendirme kontrollü otomatik klima gibi konfor donanımları standart olarak sunuluyor. Ayrıca 17 inçlik alüminyum alaşımlı jantlar ve tavan rayları da Renegade’in dinamik görünümünü perçinliyor.

Üst sınıf donanım seviyesi, 120 HP gücündeki 1.6 Multijet dizel motoru ve otomatik şanzıman seçeneğiyle sunulan Renegade Longitude Premium, 123 bin 850 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı bekliyor.Jeep Renagade Premium

Yazar hakkında

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Bir Cevap Yazın