Mercedes-Benz ailesine T-Serisi katılıyor

Mercedes-Benz, küçük hacimli hafif ticari araç platformu üzerine inşa ettiği yeni modeli T-Serisi ile hem bireysel hem de ticari amaçlı kullanıcıların gereksinimlerini karşılayan bir model ile geliyor. 2022 yılının ilk yarısından itibaren sunulması planlanan yeni modelin adı ise “T-Serisi” olacak.

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar Başkanı Marcus Breitschwerdt yapmış olduğu değerlendirmede; “Yeni Mercedes-Benz T-Serisi ile bireysel ve ticari kullanıma yönelik kullanıcıların Mercedes-Benz dünyasına girmesini sağlayan bir araç sunacağız. Bu müşteriler, kompakt araçları beğeniyor ve yeni T-Serisi bu nitelikleri karşılayan özelliklere sahip olacak.” şeklinde konuştu.

“Yeni T-Serisi’nin mimarisi ve tasarımı ile işlevsellik ve tutkuyu bir araya getirmeyi başardık.” diyerek değerlendirmesine başlayan Daimler Grup Tasarım Sorumlusu Gorden Wagener, “Benzersiz tasarım yaklaşımımız ‘Duygusal Saflık’ ile yeni T-Serisi’nde tasarım, gövde orantıları ve yarattığı katma değer ile son derece özel bir araç sunuyoruz.” dedi.

Mercedes-Benz markasının tasarım diline sahip olacak olan yeni T-Serisi, tasarım ve güvenlik konusunda Mercedes-Benz’in genlerini bünyesinde barındıracak.

Yeni Mercedes-Benz T-Serisi, fiyat-performans odaklı müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamasını hedefliyor. Ayrıca içten yanmalı geleneksel motorlar dışında bir elektrikli versiyona da sahip olması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir Posts

Next Post

Bir Cevap Yazın