Skoda Octavia Combi 4×4 Türkiye’de satışta

0

Octavia ailesi, Türkiye’de satışa sunulan Combi 4×4 ile büyüyor. Markanın lokomotifi konumundaki Octavia’nın, yeni versiyonu Combi 4×4, geniş ve hareketli yaşam tarzına sahip aileler için farklı alternatifler sunuyor.

Bir stationwagon olmasına karşın, 4×4 çekiş sistemiyle hobi amaçlı kullanımlara olanak tanıyan Octavia Combi 4×4, hareketli yaşam tarzının yanı sıra çocuklu ve evcil hayvan sahibi aileler için de ideal. Octavia Combi 4×4, özellikle şehir dışında, zorlu yol şartlarına sahip bölgelerde yaşayanlara hitap ederken, 588 litrelik standart yükleme kapasitesiyle sınıfında lider. Arka koltuklarının katlanmasıyla yükleme hacmi, 1.718 litreye kadar çıkabiliyor.

skoda_octavia_combi_4x4_3

Türkiye’de Elegance donanım paketi, 1.6 litrelik dizel motor ve 6 ileri manuel vites kutusuyla satılan Octavia Combi 4×4’te kullanılan 5. nesil Haldex kavrama sistemi, ani kalkışlar ve hızlanmaların yanı sıra, yüksek süratli seyir ve kaygan zemin gibi güvenliği tehdit eden durumlarda çekiş sistemini ve tork dağılımını yöneterek maksimum yol tutuşu sağlıyor.

Temmuz ayında Türkiye pazarına sunulan Octavia Combi 4×4, 81.900 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Ayrıca lansmana özel sınırlı sayıdaki araç için, 3.900 TL değerindeki panoramik sunroof da hediye ediliyor.

Yazar hakkında

Bir Cevap Yazın