Yeni nesil BMW 3 Serisi’nin iç mekanı görüntülendi

0

BMW 3 Serisi’nin ömrü genellikle 6 veya 7 sene olur. Güncel model 2012 yılında üretilmeye başlandığına göre 2018 yılında yeni modeli yollarda görmeye başlayabiliriz. Testleri başlayan yeni modeli casus fotoğrafçılar görüntülemeyi başardı.

Kamuflajlardan dolayı fazla bir şey söylemek zor olsa da aracın bir BMW olduğu apaçık ortada ve boyutlarını da göz önünde bulundurursak bu aracın yeni nesil BMW 3 Serisi olduğunu söylemek yanlış olmaz. Kokpit fotoğraflarının da çekilmesiyle beraber aracın iç tasarımı konusunda da fikir sahibi olduk.

2Alman otomobil üreticisi iç bölümü gizlemek konusunda gerçekten başarılı bir iş çıkarmış da iç hacmin genişlediği, kokpit tasarımının güncellendiği ve yeni dijital panel dahil olmak üzere yeni ekipmanlara yer verildiği görülüyor. Aracın G20 kasa koduyla çıkması ve güncel F30’un yerini alması bekleniyor.

Aracın 2018’de tanıtılması ve 2018 yılının sonlarına doğru da müşterilere sunulması planlanıyor. Aracın benzinli, dizel ve elektrik motorlu modellere de sahip olacağı düşünülüyor. Ayrıca sedan karoserden farklı olarak station wagon, GranTourismo ve coupe formlu 4 Serisi versiyonlarının da model skalasında yer alması bekleniyor.

Yazar hakkında

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Bir Cevap Yazın