Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den Şubat ayına özel teklifler

0

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Şubat ayına özel hazırladığı kampanya kapsamında A-Serisi, B-Serisi, C-Serisi Sedan, Estate, Coupé, Cabriolet, CLA, E-Serisi Sedan, GLA ve SLC otomobil alımlarında avantajlı fırsatlar sunuluyor.

  • Şubat ayına özel hazırlanan kampanya kapsamında Mercedes-Benz A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA modelleri için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 130.000 TL’ye kadar kredi için 36 aya kadar vade ile %0,99 faiz oranı fırsatı sunuluyor.
  • Mercedes-Benz C-Serisi Sedan, Estate, Coupé, Cabriolet ve SLC model otomobiller için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 170.000 TL’ye kadar kredi için 36 ay kadar vade ve %0,99 faiz oranından yararlanılabiliyor.
  • Mercedes-Benz E 180, E 220, E 300 Sedan otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planı ile 200.000 TL kredi tutarı, %0,99 faiz oranı ve 36 aya kadar vade imkânları sunuluyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, müşterilerine 2.El otomobil alımında da Şubat ayına özel kampanyalar sunuyor. 2.El C-Serisi Estate model otomobiller için 100.000 TL kredi tutarı, E-Serisi Coupé modellerinde ise 125.000 TL kredi ile %0,59 faiz oranı ve 24 aya kadar vade ile kişiye özel aylık ödeme seçenekleri sunuluyor.

Mercedes-Benz C 300 BlueTEC HYBRID, Exclusive Line, Cavansitblau

Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’nden alınan otomobil lastikleri; patlama, çivi ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garanti altında satışa sunuluyor.

2018 yılı boyunca iki yıllık yasal garanti süresi içerisinde Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’ne gelen müşterilere 3. yıl garantisi ServicePlus Mercedes-Benz tarafından hediye ediliyor. Müşteriler,  AdvantagePlus 4. yıl uzatılmış garanti paketi ile 1 yıl daha koruma uzatma fırsatından ve erken satın almalarda ise %40’a varan indirimlerden faydalanabiliyor.

Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’nde ön ödemeli bakım paketleri ile 2 veya daha fazla periyodik bakımın önden satın alınması durumunda %40’a varan indirimlerle orijinal yedek parça ve işçilikte sabit fiyat avantajından faydalanılabiliyor.Mercedes-Benz SLC28 Şubat 2018 tarihine kadar, Mercedes-Benz otomobillere mükemmel uyum sağlayan, çekici ve farklı tasarımlarıyla araçlara yepyeni bir görünüm kazandırmayı sağlayan orijinal kış jant-lastik setlerinde %50’ye varan indirim sağlanıyor. İlgili kampanyadan faydalanan müşterilere Mercedes-Benz marka şemsiye hediye edilirken, tüm lastikler patlama, çivi girmesi, yırtılma ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garanti sunuluyor.

31 Mart 2018 tarihine kadar, stoklarda sınırlı olan seçili Mercedes-Benz Collection yaşam tarzı ürünlerinde % 60’a varan indirimlerden faydalınabiliniyor. Ayrıca Mercedes-Benz C-Serisi’ne özel; orijinal araç aksesuarı olan bagaj üstü spoyler için %35 indirim avantajı sağlanıyor.

Güvenilir sağlamlık, üstün yük taşıma kapasitesi, 4×4 çekiş sistemi, yüksek sürüş gücü, dışarıdan sert görünüşlü fakat bir o kadar konforlu Mercedes-Benz X-Class’a sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko’yu tercih etmeleri durumunda 100.000 TL’ye varan kredi kullanımında 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanabiliyor. Bu kampanya ile müşteriler, %1,29 sabit faiz oranı ve 569 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatıyla farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olabiliyorlar.Mercedes-Benz X-Klasse – Exterieur, Beringweiß metallic, AussDüşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı Vito, cazip kredi olanakları ile Şubat ayında da müşterilerini bekliyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Şubat ayında 2018 model Vito’ya özel hazırladığı kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko kullanımına özel 100.000 TL’ye varan kredi kullanımında %1,14 faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleri sunuluyor. Bu kampanya ile Mercedes-Benz Vito’ya 550 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatıyla farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olunabiliyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler; Far ve Yağmur Sensörü, Rüzgâr Savrulma Asistanı ve Şerit Takip Asistanı gibi standart güvenlik özelliklerine sahip Sprinter araçlar için de Şubat ayında kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. 2018 model Sprinter araç alımlarında %1,14 faizli kredi ile aylık 550 TL’den başlayan ödeme imkânı sunuluyor. Sprinter ve Vito yeni araç alımlarında ise belirli kredi tutarı ve vadelerde % 0 faiz fırsatı sunuluyor.Mercedes-Benz Vito Select

       2017-2018 Sprinter / Vito
Kredi TutarıVade (Ay)
25.00012
30.00010
40.0008
50.0005
60.0004

 

Detaylı bilgi için www.mbfh.com.tr sayfası ziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz bayisine danışılabilir.

2.El Hafif Ticari Araç Kampanyaları

Mercedes-Benz Türk’ün 2.El hafif ticari araç markası Used1 altında Şubat ayında sunulan kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda % 1,14 faizli kredi ve 550 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatı sunuluyor.

Yazar hakkında

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Bir Cevap Yazın