Hyundai Kona’ya yeni donanım seviyesi: Smart

Hyundai, B-SUV segmentindeki modeli Kona için yeni bir donanım seviyesi daha duyurdu. Temmuz ayının ikinci yarısında satışa sunulan “Smart” adlı donanım seviyesi, şehir içi ve uzun yolculuklarda daha fazla konfor sağlayan özellikler sunuyor.

Hyundai, Kona modeli için çıkardığı yeni Smart donanım paketi ile fiyat-performans odaklı müşterilerini hedef alıyor. Yeni donanım seviyesi Smart ile yenilenen Kona’nın 18 inç alüminyum alaşımlı jantları, elektrikli açılabilir cam tavanı ve 7 inç Multimedya Eğlence & Sesli Kontrol Sistemi (Bluetooth) gözümüze çarpıyor.

Hyundai Kona Smart’da sunulan arka park sensörü, arka görüş kamerası ve arka kol dayama gibi özellikler de giriş seviyesine eklenen donanımlar olarak görülüyor.

Hyundai Kona Smart, şimdilik sadece 1.6 litrelik dizel motor ve 7 ileri DCT şanzımanla satın alınabiliyor. Hyundai’nin yeni geliştirilen Smartstream 1.6 litre dizel motoru, sürtünme oranındaki önemli bir düşüş ile oldukça verimli bir turboşarj performansı da sunuyor. Rakiplerine göre daha sessiz ve daha düşük titreşim seviyesine sahip Kona, böylelikle bir dizel motordan daha çok benzinli modelleri anımsatıyor.

İlginizi Çekebilir Posts

Next Post

Bir Cevap Yazın