Hyundai otomobil kampanyaları – Haziran 2020

Hyundai, Haziran ayı kampanyasında müşterilerine “Şimdi Al, 2021’de Ödemeye Başla” fırsatı sunuyor. İstediği Hyundai modelini satın almak isteyen müşteriler, araçlarını hemen teslim alırken kredi ödemelerine 6 ay sonra başlayabilirler.

A segmentindeki yeni i10’dan C-SUV modeli Tucson’a kadar tüm modellerinde geçerli, aylık yüzde 0,95 kredi seçeneği sunuluyor. Ayrıca, Elantra, Kona ve Tucson modelinde 2.000 TL’ye varan Hyundai Kasko indirimi de kampanyayla birlikte geliyor. Bununla beraber, Tucson modelinde ise (belirli versiyonlarda) 6.700 TL’ye varan takas desteği bulunuyor.

Hyundai Assan Genel Müdürü Murat Berkel, kampanyayla ilgili; “Hyundai Assan olarak müşterilerimizin beklemeden ve bir an önce yeni bir otomobile sahip olmaları için avantajlı koşullar sunmaya devam ediyoruz. Buna ilave olarak, geçtiğimiz ay başladığımız, müşterilerimizin evden çıkmadan yeni bir araç satın alabildiği “Hyundai Kapınızda” projemiz de devam ediyor. Hedefimiz, herkesin yaz aylarına daha konforlu ve daha sağlıklı girmesini sağlamak” dedi.

İlginizi Çekebilir Posts

Next Post

Bir Cevap Yazın