BMW, yeni SUV’larında M Performans paketini sunmaya hazırlanıyor

0

BMW son dönemlerde SUV segmentindeki araçlarında revizyona gitti ve şimdi de yenilediği X2, X3 ve X4 SUV modellerinde M Performans paketini sunmaya hazırlanıyor.

Şık ve sportif dış tasarıma sahip olan bu yeni SUV’larda öncelikle parlak siyah ön ızgaralar ve karbon fiberle bezenmiş plastik ayna kaplamaları gözümüze çarpıyor. Müşteriler ayrıca sipariş üzerine M Performans logosu ve kapılardan yansıtılan LED ışıklı BMW M ve BMW M Performans logosunu tercih edebilecekler.

BMW, jantlarda ise müşterilerin kendi isteklerine göre tercih etmesi için birbirinden farklı jant tasarımları sunuyor. X2 alıcıları 20 inçlik mat siyah alaşım jant sipariş edebilirken, X3 ve X4 müşterileri 19 veya 21 inçlik jantlardan birini seçebilir. 21 inçlik yeni jantlar iki farklı tonda renklerle harmanlanmış ve özel olarak tasarlanan bu jant diğer döküm jantlara göre 2 kg daha hafif.

İç kabini daha renklendirmek adına BMW, müşterilerine zıt renkli dikişlere sahip suni deri detayların yanı sıra BMW M performans logolu halı paspasları sunuyor. Ayrıca müşteriler, daha sportif görünümlü direksiyon isterlerse Alcantara ile kaplanmış, saat 12 yönünde kırmızı bir motorsport çizgisi bulunan, M Performans logolu bir direksiyon da opsiyon olarak satın alabiliyor. Son olarak, X3 ve X4 müşterileri karbon fiber direksiyon arkası kulakçıkları da tercih edebilecekler.

 

Yazar hakkında

Bir Cevap Yazın