Skoda, yeni Scala’nın teaser kampanyasına başladı

0

Skoda, şu sıralar tamamen yeni bir model üzerinde çalışıyor. Mevcut Rapid modelini daha geleneksel bir hatchback modele dönüştürmek isteyen Çek üretici, modelin isminin ise Scala olacağını daha önceden duyurmuştu. Yakın zamanda yeni modelin üzerindeki perdeleri kaldıracak olan Skoda, aracın kamuflajlı görsellerini içeren teaser kampanyasına şimdiden başladı.

Yeni Scala’nın teaser görüntülerinde standart kamuflaj malzemesinin aksine grafiti sanatçısı Chemis tarafından renklendirilen araca yer verilmiş. Sanatçı, yaptığı çalışmada, komünist dönemdeki baskıya karşı özgürlük ve cesaretin simgesi olan Çekya’nın başkenti Prag’daki Lennon Duvarı’ndan ilham almış.f251e200-181129-scala-interior-1-copyOldukça renkli bir teaser kampanyası başlatan Skoda, böylelikle aracın genel silüetini de bizlere göstermiş oldu. Yeni Scala ile, Çek üretici Rapid Sedan ve Rapid Spaceback’ten daha fazla kitleye ulaşmayı hedefliyor.

Teaser kampanyası ile birlikte adeta bir grafiti duvarına dönüşen Skoda Scala’nın dış bölümünün yanında, aracın iç bölümü de tamamen gözler önüne serilmiş. Ahşap görünümlü panel ve 9.2 inçlik bilgi-eğlence sistemi ekranı ile birlikte çok şık ve modern görünen Scala’nın segmentindeki en geniş iç mekanı sunacağı iddia edildi.

Geçtiğimiz aylarda Paris Otomobil Fuarı’da Vision RS konsepti ile ilk ipuçları verilen Scala, 6 Aralık’ta İsrail’in Tel Aviv kentinde tanıtılacak.

Yazar hakkında

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Bir Cevap Yazın