Yeni Audi A8, Spider-man: Homecoming filminin galasındaydı

0

Audi, yeni modeli A8 hakkında bilgileri yavaş yavaş bizlerle paylaşıyor. Ortaya çıkan ilk tanıtım filminden bu yana Audi, yeni modeli hakkında içinde bolca Spider-man ögesi içeren ön tanıtım filmleri çekmişti. Bu sefer ise markanın amiral gemisi ‘Spider-man:Homecoming’ filminin Los Angeles’teki galasında ortaya çıktı.

Peter Parker rolünde oynayan Tom Holland’ı galaya getiren araç büyük ilgi topladı. Aracın galaya gelmesinin ardından Spider-man kostümlü bir kişi de araç üzerinde gösteri yaparken bolca fotoğraf da çektirdi. Aracın üzerinde uygulanan örümcek ağı görünümlü kamuflaj malzemesi de dikkat çeken bir diğer detaydı. Bu değişik görünümlü kamuflaj malzemesi maalesef aracın hatlarını başarılı bir şekilde gizlemeyi başarmış. Aracın önceki yorumlarından başka bir şey söylemek şimdilik oldukça zor görünüyor.

2018-audi-a8-spiderman-homecoming-3Audi yeni modeli ile Mercedes-Benz S-Serisi ve BMW 7 Serisi gibi araçlarla olan rekabette bir adım öne geçmek istiyor. Alman marka, yeni amiral gemisi ile piyasaya oldukça iddialı bir giriş yapmayı planlarken şimdiye kadar sunulan tanıtım videoları ile aracın birçok otonom sürüş sistemine sahip olacağı belli olmuştu. Audi daha önce yaptığı bir açıklama ile yeni modelin 11 Temmuz’da görücüye çıkacağını duyururken aracın tanıtımına kadar olan süreçte Audi’nin yeni tanıtım videoları paylaşması da bekleniyor.

 

 

 

 

Yazar hakkında

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Bir Cevap Yazın